O FIRMIE

dlaczego my?

Na rynku meblarskim jesteśmy obecni od dekady. Siedziba firmy mieści się przy ul. Brzozowej 7 w Adamówku. Głównym obszarem naszego działania jest powiat nowodworski i okolice:  Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Adamówek, Nasielsk, Zakroczym, Pomiechówek, Legionów.

Nasze doświadczenie w zakresie doradztwa i wykonywania mebli na wymiar według indywidualnego projektu skutkuje tym, że posiadamy bardzo szeroką i urozmaiconą ofertę. 

​Specjalizujemy się w tworzeniu kuchni na wymiar w stylu nowoczesnym i klasycznym, mebli łazienkowych, szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi i składanymi. Projektujemy garderoby i inne nietypowe meble lub zabudowy.

Firma szybko została doceniona przez Klientów za wysoką jakość produktów i komponentów, atrakcyjne ceny, fachowość i solidność. Obecnie Strefa Mebli jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę: począwszy od zaprojektowania, przez wyprodukowanie, aż po montaż zamówionych produktów.

sTREFA mEBLI - Meble na zamówienie - kuchnia na wymiar

Zapraszamy do umówienia się na pomiar i wycenę!

Tylko u nas: szybka, solidna i profesjonalna realizacja każdego zlecenia.

Scroll to Top